İptal ve İade Koşulları

Sitede yer alan ürünleri satın almak için ödeme yaptığınızda ve talep ettiğiniz ürünler olmadığında paranızı aynı şekilde geri iade alabilirsiniz. Ödeme yaparken kullandığınız kanal üzerinden ödemeleriniz aynı şekilde sizlere iade ediliyor. Ödeme işlemi için kredi kartı veya havale yöntemini tercih ettiyseniz iade için başvurduğunuzda ücretiniz kredi kartına veya banka havalesi olarak hesabınıza geri iletilir.

Sitemizden satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamına giren steam gift gibi ürünlerde ürün iadesi ve dolayısıyla da para iadesi mümkün değildir. Bu tip ürünleri satın aldığınızda ürün iadesi yapamayacağınızı bilerek işlem yapmanız gerekir.

İade taleplerinizi canlı destek hattımızdan veya info@enuygunepin.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.

İptal ve İade Koşulları

İptal ve iade koşullarımızla ilgili olarak kullanıcı sözleşmemizde açık bir şekilde iade edilemeyecek ürünler yer alır. Bu ürünler; kopyalanabilir oyunlar, teslimatı dijital ortamda yapılan oyunlar, tek kullanımlık ürünler, yazılımlar ve programlardır. Bunların dışında kalan tüm ürünler için ise iade talebi oluşturmak istediğinizde yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Ayrıca bu noktada kullanıcıların bilmesi gerekenler;

Satın aldığınız ürün hatalı ise veya firmanın kendisinden kaynaklı ise tüm sorumluluk bizlere aittir. Bu durumda gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürünün değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

İade öncesinde gerekli kontroller inceleme birimlerimiz aracılığıyla yapılır. Bu noktada sizleri mağdur etmemek ve sonuna kadar hakkınızı vermek için titizlikle çalışıyoruz.

Bu noktada yapılan incelemelerde eğer ürünlerin sorunlu olmadığı anlaşılırsa para iadeniz yapılmayacaktır.

Yanlış Tanıtılan Ürünlerin İadesi

Kullanıcıların en fazla iade talebi oluşturdukları durumlar genelde ürünlerin yanlış tanıtıldıkları durumlardır. Bu durumda ürünlerin iadesi ve iptali herhangi bir koşula ve şarta bağlı olmadan iptal gerçekleşir. Bu durumda ayrıca ürünü, talep ettiğiniz farklı bir ürünle de değiştirebiliyoruz. Bu durumda ortaya eğer bir fiyat farkı çıkarsa enuygunepin.com olarak bu fiyat farkı bizlere aittir. Kullanıcıların yanlış veya yetersiz şekilde bilgilendirilmesinde sorumluluk tamamen bizlere aittir.

Kullanıcılara ürünler hakkında yeterli ve doğru bilgi verilmesi halinde ise iadesi kabul edilmeyen ve kişiye özel olan ürünler de kesinlikle iade yapılmamaktadır. Bu durumda doğan sorunlarda sitemiz sorumlu değildir. Bu noktada özellikle aktif edilmiş kodların, kullanılmış ürünlerin, teslim edilmiş oyun paralarının iadesi yapılmamaktadır. Müşterilerimiz teslim aldıkları ürünleri, satın aldıkları durumları ile iade etmek veya yaşanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünlerin İadesi

Müşterilere belirli dönemlerde sunulan ve kişiye özel olarak hazırlanan bazı ürünler vardır. Yılbaşı indirimi, oyun lansmanı, dönemsel kampanyalar bunlar arasında yer alır. Bunlarla birlikte ayrıca ithal edilen ürünlerde, tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanan ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bu ürünleri sarın alırken iade ve iptal koşullarını iyi incelemeniz gerekir.

enuygunepin.com
Güvenli Alışveriş
enuygunepin.com
CD Key ve Epin
enuygunepin.com
Hızlı Teslimat
enuygunepin.com
İlan ve Gold
enuygunepin.com
Canlı Destek
enuygunepin.com
100% Memnuniyet